Kancelaria - logo
porady prawne
www. e - windykacja.com

Newsletter
Adres e-mail
Imię

Jesteś 2185848 gościem strony
Dziękujemy !

Usługi online dla użytkowników


Portal Prawniczo-Windykacyjny (PPW) powstał z myślą o oszczędności Państwa czasu i przybliżeniu często skomplikowanych procedur związanych z obsługą prawną firmy.

Za pośrednictwem portalu możliwe jest udzielanie przez Kancelarię porad prawnych, wydawanie opinii i ekspertyz, analiza i opiniowanie umów, jak również monitorowanie przez Państwa prowadzonej sprawy z zakresu windykacji należności.

Każdy użytkownik PPW posiada indywidualne konto, za pomocą którego kontaktuje się z Kancelarią. Również za pośrednictwem konta użytkownik otrzymuje odpowiedzi na zadawane pytania. Raporty dotyczące prowadzonych spraw, a w szczególności bieżące raporty o aktualnym stanie i dotychczasowym przebiegu sprawy przesyłane są na zasadach przyjętych w ramach umowy o współpracy.

Indywidualne konto użytkownika portalu umożliwia całodobowy stały dostęp do informacji o podejmowanych działaniach Kancelarii (windykacja należności).

Przesyłanie danych oparte jest na bezpiecznym protokole SSL wykorzystującym 128-bitowe szyfrowanie danych. System ten jest zgodny z wymaganiami dotyczącymi e-commerce i zapewnia pełną poufność i ochronę wszelkich przekazywanych informacji, w tym informacji zwrotnych. Wszelkie dane są przechowywane w portalu przez okres 5 lat.

Zostając użytkownikiem PPW, nie ponosicie Państwo żadnych kosztów, wystarczy tylko założyć konto i zaakceptować regulamin.

powrót wsteczdo góry góra
Login
Hasło

Valid HTML 4.01
Valid CSS
Kancelaria | Kontakt | Pomoc | Oferta | Regulamin
Kancelaria Prawna
Radca Prawny Andrzej Stachowiak
Kontakt: bok@e-windykacja.com tel. (071) 369 90 70, kom. 662 521 959
Biuro Windykacji: windykacja@e-windykacja.com tel. (071) 338 06 15
Kancelaria Prawna: kancelaria@e-windykacja.com tel. (071) 369 90 70